W 2022 roku nasz zespół rozpoczął realizację pierwszych zleceń na rzecz Klientów. Z zadowoleniem możemy stwierdzić, że liczba naszych Kontrahentów wciąż rośnie, a wolumen realizowanych zleceń jest coraz większy. Cieszymy się, że możemy pomagać naszym partnerom w realizacji ich celów jednocześnie samemu się rozwijać i oferować coraz to nowsze produkty i surowce.

Nasz zespół ciągle się rozbudowuje, a nad wszystkim czuwa Andrzej Wiktorowicz …

Andrzej Wiktorowicz

Andrzej Wiktorowicz to pasjonat elektroniki z doświadczeniem w projektowaniu, montażu oraz serwisowaniu urządzeń. W ostatnich latach w głównej mierze kierował zespołami zakupowców, monterów, testerów oraz serwisantów urządzeń na rzecz producenta urządzeń Smart.

Prywatnie pasjonuje się systemami teleinformatycznymi, a w szczególności obszarem cyberbezpieczeństwa oraz audytu IT, świadcząc usługi doradcze w ww. obszarach. Certyfikowany audytor wewnętrzny ISO 9001 (zarządzanie jakością), ISO 31000 (zarządzanie ryzykiem) oraz specjalista w zakresie ISO 27001 (zarządzanie ciągłością działania). Wieloletni doradca w zakresie RODO (obszar ochrony danych osobowych). Doświadczenie zdobywał w dużych spółkach działających na polskim rynku.