Na początek …

Jeżeli chcą Państwo rozpocząć z nami współpracę, prosimy o wysłanie zapytania na nasz adres mailowy (zapytania@wawa-tech.com.pl) lub za pośrednictwem formularza „Zapytanie ON-LINE„.
Należy w nim wskazać możliwie wszystkie parametry poszukiwanych elementów, takie jak:
– oznaczenie producenta,
– typ obudowy,
– zamawiana ilość,
– technologia montażu,
– dodatkowe parametry techniczne (wymiar lub raster wyprowadzeń).

Na co warto zwrócić uwagę …

W celu uniknięcia ewentualnych pomyłek zalecamy dołączenie linku do produktu lub załączenie pełnej specyfikacji technicznej produktu. W przypadku, gdy możliwe jest zastosowanie zamiennika poszukiwanego układu, to prosimy o wskazanie tego faktu w zapytaniu. W przypadku konieczności dostarczenia dokumentów potwierdzających zgodność produktów z normami (np. certyfikat CE, RoHS lub RED) to należy wskazać taką konieczność w zapytaniu.

Transport …

Prosimy pamiętać, że transport układów elektronicznych spoza Unii Europejskiej, w szczególności z Azji, obecnie jest wydłużony. W zapytaniu należy wskazać, czy zakup ma charakter pilny (dostawa w możliwie najkrótszym terminie z wykorzystaniem drogi lotniczej) czy standardowy (czas dostawy do 30 dni kalendarzowych). W celu obniżenia kosztów transportu mogą Państwo wybrać czas dostawy do 60 dni kalendarzowych (drogą morską lub lądową).

Zaczynamy działać …

Po ustaleniu wszystkich szczegółów nasi specjaliści zweryfikują dostępność produktów, wskażą cenę jednostkową oraz czas wysyłki. Wszelkie formalności celne są realizowane bezpośrednio przez nas. Po akceptacji oferty cenowej wystawiamy fakturę proformę, a po jej opłaceniu dokonujemy obsługi zlecenia. W przypadku stałej współpracy możliwa jest zmiana formy wzajemnego rozliczania się, niemniej wymaga to dodatkowych uzgodnień pomiędzy stronami.

Gwarancja jakości i zgodności …

Nasza firma udziela gwarancji jakości oraz zgodności zakupionych elementów z przekazaną specyfikacją. W przypadku, gdy oferowany produkt jest zamiennikiem elementu, przed realizacją zamówienia wskazywane są ewentualne różnice w specyfikacji, w celu wcześniejszego zatwierdzenia zakupu. W przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.